Sevgililer Günü İndiriminden Alınabilecek Makyaj Ürünleri

Herkese mutlu pazarlar 💕
14 şubat Sevgililer Günü indiriminden alınabilecek favori makyaj ürünlerini göstermek istedim.Hepsi elimde bulunan ve gerçekten memnun kaldığım ürünler.Öncelikle hangi ürünlermiş bakalım 😊


Gratis'lerde satılan Wet'n Wild markasının en bilindik sevilen ürünleri...Kaş kiti hem kullanışlı hemde kaşlara çok güzel görünüm veriyor.Comfort Zone paleti zaten milli paletimiz oldu.Kullanmayanlar hala varsa mutlaka indirimden alsın.Tekli farlarda Brulee ten rengine uyumu ve far uygulamadan önce sürülmesiyle kapatıcı baz gibi işe yarıyor.Megalast rujlardan da Bare It All, Ravin Raisin ve Mocha Licious elimde bulunanlardan en favorilerim.5'li far paletlerinden de kahve tonlu olan paleti çok güzel diyebilirim.


Pastel'in bu sevilen likit mat rujlarını eveshop'ta %30 indirimli olarak gördüm.Bendeki renkler 20,30 ve 23 numaralı renkler.Özellikle 20 numaranın rengini çok seviyorum.Bir de severek kullandığım Pastel'in Moon Light highlighter'ı yine eveshop'ta indirimde.Fiyatını yanlış hatırlamıyorsam 12.50 tl gördüm.Hem uygun fiyatlı hem de çok güzel aydınlatan bir aydınlatıcı.Özellikle beyaz tenliler kaçırmasın derim.


Havanın kapalı olmasından dolayı ışığın gazabına uğrasam da fotoğrafta göreceğiniz far paletlerinden çok memnunum.En arkadaki Watsons'larda satılan Revolution markasının 12'li far paletlerinden Iconic 1 paleti.Yoğunluk olarak kahve tonlarından oluşan hem met hem ışıltılı bir palet.Çoğumuzun bildiği Maybelline The Blushed Nudes palette bazı pigmenti düşük renklerine rağmen bazı renklerini çok severek kullandığım paletlerden.Max Factor'ün 03 Rose Nude paleti ki pigment bakımından harika ! Flormar'ın şuan da indirim de olan Pink Flamingos 4'lü paleti günlük makyajlar için ideal ve pembenin en güzel tonları diyebilirim.Son olarakta Rimmel London'ın Magnif'eyes paletlerinden 002 London Nudes Calling paleti ise harika kahve tonlarının bulunduğu mat ve ışıltı yapıdaki muhteşem palet.


Rimmel London'ın Match Perfection fondötenini severek kullanıyorum.Biraz bu tonu bana koyu gelse de kapatıcılığını,duruşunu seviyorum.Golden Rose Velvet Matte serisinden 20 numara harika bir bordo ve yumuşacık yapısı,dudağı kurutmayan matlığını seviyorum.12,16,27,02,14 gibi renklerine de bakın derim.Maybelline mat rujlarından 975 Divine Wine ise harika bordo rengi ve çikolata gibi kokusuyla harika ! Duruşu da çok hoş dudağı kurutmuyor.


 The Balm'ın Autobalm Hawaii paletinde farların rengi, yapısı harika ! Allığın rengi çok tatlı ve çok yoğun pigmentli.Minicik olduğundan da çantaya atmalık diyebilirim.Her ne kadar üzerindeki görsel silinmiş olsa da çift taraflı fırçalı far fırçasını yıllardır severek kullanıyorum.Hem yumuşak hem de çok güzel dağıtıyor.Bu zamana kadar herhangi bir dökülme de yapmadı.

Bir de kullanıp bitirdiğim Pure Beauty'nin CC ve BB kremlerini de kesinlikle öneriyorum.Burada yazımın sonuna gelirken umarım yardımcı olabilmişimdir.Sizlere sevgi dolu bol indirimli,güzel alışverişler dilerim.💗

Şimdilik Hoşçakalın 💋

Yorum Gönder