İsrail Katliamı !

Herkese iyi geceler...
Son günlerde yaşanan olaylar ve dün İsrail'in Gazze'ye kara harekatı başlatması durumun ne kadar endişe verici olduğunu gösterdi.Bu zulüm sadece Filistin'e değil aslında İslamiyete ve İslam Ülkelerine...Bakın Amerika destekliyor Avrupa'nın en güçlü ülkeleri Almanya,İngiltere ve Fransa destekliyor...BM'ler sözde kınıyor ama hiç bir müdahale de bulunmuyor.Arap kralları zaten kuklaları...Diğer İslam ülkeleri de kendi içinde savaşıyor.İsrail'i destekleyenler İsrail'in kendini koruduğunu söylüyor.Fakat ölenler nedense hep Filistin'den oluyor...


Filistin'e füzeler atılırken tepelerden İsrailliler çığlıklarla seviniyor.Bu kan dondurucu bir durum ! Bebekler,çocuklar ve kadınlar gibi savunmasız insanlar ölürken buna sevinenler insan dışı bir yaratık olmalı.İsrailli bir kadın vekil de diyor ki; kadınlar öldürülmeli ki terörist çocuklar yetiştirilmesin.Bu nasıl bir düşüncedir ! Bu nasıl adiliktir,alçaklıktır aklım almıyor ! Kadınlar ve çocukların ölmesi demek zaten soy kırımdır.Ama buna kimse soy kırım diyemezler ancak susarlar.İnsan hakları mahkemesi nerede ? Bu dünya da adalet nerede ? Bu dünya da adalet yok ama Allah'ın adaleti var.Elbet bu yapılanların hesabını soracak.Firavun'un,Nemrut'un sonu nasıl olduysa bu canilerin sonu da onlar gibi olacak ! 

Kuran'da en çok İsrailoğullarından bahseder ve Allah tarafından lanetlidirler.Tabi ki bütün yahudiler kötüdür diye bir şey yok ama genel olarak böyle.Bir de şu konuya değinmek istiyorum.Bundan sonra İsrail mallarını boykot edelim.Bizim cebimizden çıkan paralarla o masumları öldürüyorlar ! "729 numarayla başlayan mallar İsrail malı oluyor.Bunun dışındaki Amerikan,İngiliz,Alman,Çin ve Fransızların mallarını da boykot edelim.*Görsel milliyet.com.tr'den alıntıdır.


Bu liste sadece yarısı daha fazla boykot edilecek marka var...Şimdilik Hoşçakalın...

Yorum Gönder